Yeni, yaratıcı, eğlenceli ve modayla dolup taşan markanız. Hem mağazalarımız, hem internet sitemizle alışverişiniz sırasında size eşlik etmekten memnuniyet duyarız.

Güzel tasarımlı, kaliteli binlerce çeşit kıyafet, aksesuar ve ayakkabılar düşük fiyatlarla Hogg mağaza ve online satış sitesinde.

Dünya üzerinde stil danışmanlık desteği veren tek giyim markasıyız. Sadece kadın giyim için değil, çocuk giyim için de danışmanlık desteği sunuyoruz. Nasıl mı? Ürünlerimizi sitemizde ve mağazalarımızda kombinsiz sergilemiyoruz. Mağazalarımızda satış danışmanlarımıza sezon trendleri doğrultusunda stil eğitimleri vererek sizlere yardımcı olmalarına olanak veriyoruz. Sitemizde almak istediğiniz ürünün sayfasına gittiğinizde ürünün devamında kombinleyebileceğiniz ürünleri sizin için gösteriyoruz. Bu ürünleri aynı sayfada yan yana görmeniz için Oluştur’a Ekle butonumuzla seçmenizi sağlıyoruz. Oluştur’a eklediğiniz ürünleri, Oluştur’a tıklayıp Seçilen Modeller sekmesiyle hepsini aynı sayfa da görüp, üstüne üstlük oluşturduğunuz kombinden de indirim almanızı sağlıyoruz. Sadece ürün sayfalarından değil, direk olarak Oluştur menüsüne giderek Kategoriler sekmesinden seçeceğiniz ürünlerle de eğlenceli ve uygun fiyatlı alışveriş yapmanıza imkan veriyoruz.

Aynı şekilde sizin için tasarladığımız mix&match ile 3 parçalık mini gardrop parçaları hazırlamanızı ve burada da indirim almanızı sağlıyoruz. Kolay, pratik, eğlenceli  ve hesaplı.

Bültemize abone olarak blogumuzda yayınlayacağımız ‘’trend alarm’’ ları ile de modayı hem kendiniz hem çocuklarınız için yakından takip edebilirsiniz.

Modanızın artık bir parçasıyız. Hogg’a hoşgeldiniz…